Fantastisk lägenhet med 2 sovrum på Paseo Marit..
Bild nummer två
Bild nummer tre

Fantastisk lägenhet med 2 sovrum på Paseo Marit..

Paseo Maritimo - Fuengirola
390 000 €

Fantastisk lägenhet med 2 sovrum på Paseo Maritimo

Omfamna den idylliska livsstilen i denna exceptionella 2-sovrums lägenhet, perfekt belägen på 9:e våningen med enastående utsikt över stranden. Denna moderna oas har nyligen renoverats till högsta standard och förenar lyx och komfort i en vacker kustmiljö.

Det ljusa vardagsrummet med öppen planlösning och matplats leder ut till en privat balkong, vilket gör det perfekt för underhållning eller för att bara njuta av den fantastiska havsutsikten. Här finns gott om utrymme för avkoppling med två väl tilltagna sovrum, ideala för vila och återhämtning.

Lägenheten ligger i ett utmärkt läge med enk...

Läs mer...

Översikt

OmrådePaseo Maritimo - Fuengirola
Pris390 000 €
Rum3
Referens204250035
Externt referensnummer927382

Mäklare

Alejandro Marinetto
Alejandro Marinetto
Säljare Fuengirola-Mijas-BenalmádenaTel +34 618 084 406

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Fantastisk lägenhet med 2 sovrum på Paseo Marit..

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO